Frigogas - klimatizace, chlazení, tepelné čerpadla
Frigogas - klimatizace, chlazení, tepelné čerpadla
Klimatizace
FRIGOGAS | Klimatizace

Klimatizační technika


Klimatizace je moderním, hospodárným a efektivním řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok.


Poradenství, projekce, realizace, revize, servis

Naše klimatizace mají snadnou instalaci, obsluhu, jsou spolehlivé a tiché, a jsou k dispozici v moderním spektru mobilních, nástěnných, parapetních a stropních modelů. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. V kancelářích, ordinacích, obchodech, restauracích, hotelech a mnoha dalších provozech – tam všude klimatizace vytváří vysoký komfort, jenž velmi účinně a diskrétně zvyšuje obchodní prosperitu a umocňuje image firmy. Široká škála modelů v harmonii s jakýmkoliv interiérem a hodí se do místnosti jakéhokoli tvaru a rozměrů.

Rodinné domy

Nástěnné dělené klimatizace, flexibilní s DC invertorem, konzolové jednotky, mobilní klimatizace, čističky vzduchu a další

Kanceláře

Kompletní řešení klimatizování budov - široká nabídka kapacity výkonů a modelů vnitřních jednotek
velké možnosti kombinací.

Průmyslové prostory

Modulární jednotky, inteligentní řídící technologie, technologie sledování na dálku, široká nabídka kapacity výkonů a modelů vnitřních jednotek.
Velké možnosti kombinací


Nástěnné klimatizace

Systém dělený ze dvou částí. Obě části jsou propojeny měděným potrubím. Venkovní jednotku lze umístit na střechu, balkon, venkovní stěnu, půdu... Vnitřní jednotku lze použít v rodinném domě, bytě, kanceláři, dílně, hotelovém pokoji, autosalonu, prodejně
Klimatizace